Pošalji prijatelju

Elektromonter / elektroinstalater (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • DUPLICO d.o.o. za proizvodnju i usluge
  • Adresa: Svetonedeljska cesta 18, Kalinovica, 10436 Rakov Potok
  • Web: http://www.duplico.hr

Tvrtka Duplico d.o.o. osnovana je 2002. godine. Danas, kao lideri u tehnološkim inovacijama, imamo širok spektar proizvoda i usluga koje nudimo tržištu, od kojih je većina bazirana na vlastitim inovativnim rješenjima.

Certificirani smo Siemens, PcVue, GE Intelligent Platforms, Neuberger i Kuka Robotics Solution Partneri, specijalizirani za implementacije rješenja u industrijskoj automatizaciji proizvodnih i komunalnih poduzeća, daljinski nadzor i upravljanje komunalnom infrastrukturom, montažu sustava automatskog vođenja procesa parnih i toplovodnih kotlova u kotlovnicama u zemlji i inozemstvu, upravljanje i nadzor nad korištenjem obnovljivih izvora energije (plin, voda i sl.) i robotiku.

U Hrvatskoj i inozemstvu, u sklopu farmaceutske, prehrambene i naftne industrije projektiramo i izvodimo elektroinstalacije energetike, tehnologije i netehnologije, vatrodojave, plinodojave i kontrole pristupa, sustave nadzora i upravljanja u energetici i zgradarstvu kao i nad telemetrijskim stanicama, programiramo SCADA software i izrađujemo energetske upravljačke elektroormare. U zadnjih nekoliko godina posebno smo prebacili težište na proizvodnju i sklapanje elektro ormara za koje već imamo zavidan broj ugovorenih poslova, ponajviše s partnerima iz zemalja EU.

Duplico danas zapošljava više od 90 zaposlenika. Iznimno se cijene zaposlenici koji su marljivi, koji požrtvovno pristupaju radu, koji su ambiciozni, proaktivni, inovativni, koji donose razliku i predlažu promjene te koji ne odustaju, već nastoje riješiti sve radne zadatke i eventualne probleme na koje naiđu. Posebno se cijene zaposlenici koji nastoje unaprijediti poslovanje kako na osobnoj razini, tako i na razini odjela u kojem rade ili čak na razini tvrtke. Zaposlenike koji pokazuju neke od gore navedenih kvaliteta nerijetko se nagrađuje na različite načine. Pri tome se neprestano ulaže u razvoj ljudskog potencijala kroz različite oblike školovanja, osposobljavanja i usavršavanja. Svim zaposlenicima nastoje se osigurati najbolji uvjeti rada i neprestano se osluškuju njihove radne potrebe te se posebno vodi briga o poštivanju propisa vezanih za zaštitu na radu.

Opis posla

- izvođenje elektroinstalacija jake i slabe struje (u zgradarstvu)
- postavljanje kablovskih vodova, cijevi, obilježavanje instalacija
- ugradnja razvodnih ormara, priključnih elemenata, električnih uređaja i elektroopreme
- spajanje i održavanje elektroopreme
- pripremne radnje za izradu elektro ormara i izrada elektro ormara
- rad na terenu

Zapošljavamo više izvršitelja/ica.

Mjesto rada: Kalinovica (Sveta Nedelja).

Uvjeti

- iskustvo pri izvođenju elektroinstalacija jake i slabe struje
- samostalnost u donošenju odluka i izvršavanju radova
- preuzimanje odgovornosti za dobivene radne zadatke i pridržavanje zadanih rokova
- preciznost i pedantnost u izvršavanju poslova
- spremnost na visok ritam rada u različitim vremenskim uvjetima
- visoka razina radne etike i poštenja
- internet, korištenje elektroničkom poštom

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Internet

Što nudimo

- redovita primanja
- dodatna stimulativna primanja
- neprestano ulažemo u znanje i dodatno osposobljavanje zaposlenika i nudimo mogućnost daljnjeg profesionalnog napretka
- osiguravamo vrhunske uvjete rada prema europskim standardima uz rad na siguran način (osiguravamo radnu i zaštitnu opremu renomiranih proizvođača)
- rad u stimulativnom, prijateljskom i dinamičnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.