Pošalji prijatelju

Međunarodni opremnik - špediter (m/ž)

Kamensko

Rok prijave:

  • CENTAR ZA KOMBINIRANI TRANSPORT ZAGREB d.d. za proizvodnju, prijevoz, otpremništvo i trgovinu
  • Adresa: Trg senjskih uskoka 7-8, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.cktz.hr

Centar za kombinirani transport Zagreb d.d. Zagreb osnovan je 1995.godine. Osnova našeg poslovanja je organizacija domaćeg i međunarodnog prometa tereta željeznicom, cestom, morskim i riječnim prijevozom. CKTZ je jedna od vodećih kompanija u svom sektoru. Kvaliteta i pouzdanost čine nas operaterom prvog izbora u regiji.

Poslujemo u skladu s Općim uvjetima poslovanja međunarodnih otpremnika pri Hrvatskoj gospodarskoj komori.
Član smo međunarodnog udruženja otpremnika - FIATA.

Od 2009.godini certificirani smo i u 2013.recertificirani po normi ISO 9001:2008.

Opis posla

Rad u međunarodnom opremništvu, špediterski poslovi na graničnom prijelazu Kamensko.

Na temelju primljenih naloga, špediter organizira prijevoz robe, prima i izdaje narudžbe, te brine o njihovoj realizaciji i otpremi robe. Vodi brigu i nadzor o pravilnoj distribuciji pošiljaka, brine o pravilnom osiguranju pošiljaka, daje upute i usklađuje rad carinskih deklaranata, te vodi brigu o tome da se carinski postupak provodi u skladu s propisima.

Također, špediter likvidira i potvrđuje račune dobavljača. Ako je potrebno, ispunjava carinsku dokumentaciju. Surađuje s naručiteljem usluge i vodi komercijalno-operativne razgovore, te osigurava da se dogovorena usluga (organizacija prijevoza) u cijelosti izvrši.

Uvjeti

Potreban položen stručni ispit carinskog agenta.

Poželjno je imati vrlo dobro razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine, organizacijske sposobnosti, vještine rada u timu. Treba biti izuzetno odgovorna/odgovoran na poslu i lojalna/lojalan poduzeću/ustanovi (čuvanje poslovnih tajni). Stručna znanja treba neprestano usavršavati.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.