Pošalji prijatelju

Serviser vozila (m/ž)

Čakovec

Rok prijave:

  • AUTOKUĆA GAŠPARIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu

Opis posla

Traži se serviser (m/ž) za rad u servisu vozila.

Zapošljavamo više izvršitelja/ica.

Uvjeti

- poželjno iskustvo u struci te poznavanje mehanike i elektronike
- aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu
- poznavanje rada na računalu (Microsoft aplikacije), dijagnostički programi
- samoinicijativnost i organizacijske sposobnosti
- vozačka dozvola B kategorije

Ako se uklapate u traženi profil i ako imate ambicija, pošaljite zamolbu sa kratkim životopisom.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Autokuća Gašparić d.o.o., Dr. Tome Bratkovića 1, 40000 Čakovec

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- radni odnos na neodređeno vrijeme, uz uvjet probnog rada
- rad u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju
- mogućnost usavršavanja u struci i izvan nje
- plaća iznad prosjeka branše
- stimulativni osobni dohodak
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.