Pošalji prijatelju

Monter završne montaže (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tradicija. Znanje. Odgovornost

Končar D&ST je regionalni lider u proizvodnji distributivnih, srednjih energetskih i specijalnih transformatora do snage 100 MVA i napona 170 kV. Mi smo brzorastuća, izvozno orijentirana tvrtka koja 80% svojih proizvoda izvozi u zemlje EU, zemlje Bliskog istoka, te zemlje sjeverne Afrike. Zapošljavamo preko 600 zaposlenika, uglavnom inženjerskih i tehničkih profila. Vjerujemo da su zadovoljni kupci i zaposlenici naša najbolja preporuka za buduće poslovanje te smo fokusirani na kontinuirano poboljšanje proizvoda i proizvodnih postupaka kroz edukaciju, modernizaciju i investicije.

U svrhu pojačavanja postojećeg tima tražimo osobu na otvorenoj poziciji:

OPIS POSLA

  • montaža opreme na transformator
  • montaža natpisne pločice transformatora
  • popravci boje
  • priprema transformatora za otpremu

UVJETI

  • SSS tehničkog smjera
  • osnovno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • osnovno poznavanje rada u MS Office alatima
  • vozačka dozvola B kategorije

PROFIL IDEALNOG KANDIDATA

  • radno iskustvo na sličnim poslovima
  • spremnost na timski rad
  • želja za dodatnom edukacijom

ŠTO NUDIMO

  • ugovor na neodređeno vrijeme sa probnim rokom
  • mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • rad u dinamičnom okruženju

Ako ste zainteresirani za ovu poziciju, molbu i životopis pošaljite do 28.05.2020. putem linka za prijavu.

Prijavom na ovaj oglas pristajete da Vaši osobni podaci budu korišteni u svrhu selekcije i zapošljavanja u Končar D&ST d.d.
Osobni podaci bit će korišteni prema odredbama Direktive 95/46/EZ (Opća uredba o zaštiti podataka).
Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani radi uključivanja u daljnji selekcijski postupak.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.