Pošalji prijatelju

Inženjer građevine u stanogradnji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ECS POWER d.o.o
  • Adresa: Selska cesta 126, 10000 Zagreb

Opis posla

Traži se inženjer građevine s barem godinu dana iskustva na projektima stanogradnje za:
- samostalno rukovođenje izgradnjom građevinskih objekata
- vođenje gradilišta
- vođenje građevinskog dnevnika, građevinske knjige
- organizaciju i kontrolu radova
- izradu tehničke dokumentacije i pomoć kod izrade projektnih rješenja

Posao se odvija po cijeloj RH.

Uvjeti

Položen stručni ispit za obavljanje poslova prostornog uređenja i graditeljstva je prednost, ali nije uvjet.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Zaposlenje na određeno s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno vrijeme.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.