Pošalji prijatelju

Referent prodaje (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

  • Arabesca d.o.o.
  • Adresa: Ljudevita Posavskog 9, 10360 Sesvete

Opis posla

Tvrtka Arabesca d.o.o., jedna od vodećih hrvatskih proizvođača kave i cappuccina, raspisuje natječaj za radno mjesto:

Referent prodaje (m/ž).

Osoba će obavljati poslove :
- komunikacija s kupcima ( telefon, mail), davanje podataka o artiklima i uvjetima prodaje
- zaprimanje narudžbi
- organizacija otpreme robe i transporta
- koordinacija s voditeljima prodaje i komercijalistima
- kontrola planograma i hodograma terenskih komercijalista

Uvjeti

- iskustvo je poželjno, ali nije uvjet
- osoba koja posjeduje komunikacijske, organizacijske i upravljačke vještine te osjećaj za timski rad
- odgovornost i predanost u izvršavanju zadataka
- samostalnost u organizaciji i izvršavanju zadataka

Osobe koje će ući u prvi krug razgovora će biti kontaktirane telefonski najkasnije tjedna dana po završetku natječaja.

Što nudimo

- siguran i atraktivan osobni dohodak
- osobni razvoj i mogućnost napretka
- ugodno i pravedno radno okruženje
- rad na određeno s mogućnošću produljenja na neodređeno

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.