Pošalji prijatelju

Elektroinstalater (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • SIBO društvo s ograničenom odgovornošću za montažu

Tvrtka SIBO d.o.o. bavi se poslovima uvođenja elektroinstalacija. Djelatnosti obavlja u inozemstvu i u Hrvatskoj.

Opis posla

- izvođenje elektroinstalacija jake i slabe struje na svim vrstama zgrada

Zapošljavamo 5 izvršitelja.

Uvjeti

- radno iskustvo manje od jedne godine
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad se odvija u redovnom radnom vremenu
- plaća po dogovoru, redovita, bez kašnjenja sa punom prijavom
- trošak smještaja i prijevoza snosi poslodavac

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Na ovaj oglas se možete prijaviti telefonski.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.