Pošalji prijatelju

PHP developer (m/ž)

Čakovec

Rok prijave:

DIRECTA d.o.o. vodeća je tvrtka u implementaciji sustava kontrole pristupa i evidencija radnog vremena na području Hrvatske.

Opis posla

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za naš tim.

Opis posla:
- pružanje podrške korisnicima za rad sa aplikacijom evidencije radnog vremena
- održavanje i nadogradnja postojećih aplikativnih rješenja iz portfelja tvrtke
- razvoj rješenja koja poboljšavaju ili u potpunosti zamjenjuju postojeće procese u svakodnevnom radu i poslovanju krajnjih korisnika
- izvedba predloženih rješenja od izvorne specifikacije do krajnjeg proizvoda ili nadogradnje postojećih elemenata proizvoda
- uočavanje nepravilnosti i nedostataka te konstantno unapređenje koda i predlaganje mogućih unapređenja proizvoda

Uvjeti

- obavezno je poznavanje engleskog jezika u usmenoj i pisanoj komunikaciji
- poznavanje PHP (OOP)
- iskustvo u radu sa PHP frameworkom
- upoznatost s radom u relacijskim bazama podataka - MySQL
- iskustvo u radu s Javascriptom (Jquery)
- iskustvo u integraciji API-a vanjskih servisa
- proaktivnost s izraženim osjećajem odgovornosti, temeljitost, preciznost i sklonost timskom radu
- usmjerenost na rješenje zadataka i razvijene komunikacijske vještine
- razvijene vještine organizacije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- stimulativna primanja te kontinuirani rast plaće ovisno o razini znanja
- dodatne edukacije i usavršavanja
- rad na puno radno vrijeme, od 08:00 do 16:00 h (fleksibilno radno vrijeme) uz mogućnost povremenog rada od kuće
- službeni laptop
- neradne vikende
- ugodnu atmosferu

Stalni radni odnos, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Međimurska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.