Pošalji prijatelju

Voditelj u radio eteru / novinar (m/ž)

Zaprešić

Rok prijave:

  • INFORMATIVNI CENTAR ZAPREŠIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za informativnu djelatnost
  • Adresa: TŽF 6, 10290 Zaprešić
  • Web: http://www.zfm.hr

ZFM 99.5 & 96.0 Zarazno dobar radio.

Opis posla

- voditelj u programu
- novinarski posao
- sudjeluje u osmišljavanju radijskog programa
- priprema emisija
- rad na terenu, javljanje uživo u program
- komunikacija putem društvenih mreža

Uvjeti

- potrebna odlična komunikativnost
- ugodan glas
- odlična dikcija
- obrazovanje: poželjno VSS
- najmanje 2 godine iskustva u novinarstvu
- izvrsno poznavanje hrvatskog jezika u govoru i pismu
- izvrsne vještine pismenog izražavanja

Kada ti pričaš svi slušaju, imaš dar da i nezanimljive teme učiniš zanimljivima. Oduvijek ti zavide na elokvenciji, ti si zabavna i vedra osoba koju svi vole, dođi na ZFM radio tvoj posao čeka na tebe.

ZFM 99.5 & 96.0 Zarazno dobar radio

Zanima nas samo kako zvučiš. Snimi se na mobitel, diktafon, bilo što, ne treba nam kvalitetna snimka i uz životopis pošalji putem linka za prijavu.

Zadatak: prepričaj nam nešto, snimi glas i pošalji...

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Hrvatski (izvrsno), Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u dinamičnom okruženju i kreativnoj industriji
- mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja
- mogućnost napredovanja
- ugodna i poticajna radna atmosfera

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.