Pošalji prijatelju

Monter čeličnih konstrukcija (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • BAJKMONT d.o.o.

Bajkmont d.o.o. vodeća je tvrtka za proizvodnju i montažu čeličnih konstrukcija u RH, te od svog osnivanja, već više od dvadestak godina, uspješno posluje na hrvatskom tržištu, te većino svojih proizvoda izvozi (Francuska, Engleska, Njemačka, Italija, SAD itd.).

Zahvaljujući dugogodišnjem iskustvu našeg stručnog kadra i suvremenoj tehnologiji, u Bajkmontu projektiramo i izvodimo najsloženije proizvodne i montažerske radove koji rezultiraju izgradnjom objektima širokih namjena, kako zahtjevnih građevinskih i arhitektonskih projekata, tako i industrijskih postrojenja kao što su proizvodne hale, trgovačke zgrade, javne i poslovne zgrade, objekti za industriju zaštite okoliša, autoindustriju, željeznicu.

Vjerujemo u industriju, proizvodnju, struku i ozbiljan rad. Na kvaliteti rada gradimo održivi poslovni model za budućnost.

Ukoliko se možete zamisliti u kompaniji u kojem je svaki dan nova poslovna prilika, gdje ćete imati priliku raditi s internacionalnim klijentima i plasirati naše proizvode po cijelom svijetu te vam je važan i vrijedan dinamičan profesionalni razvoj, pridružite nam se na poziciji:

- Zagreb -

više izvršitelja

Opis posla:

  • rad na montaži čeličnih konstrukcija na gradilištima u Hrvatskoj

Uvjeti:

  • KV/VKV/SSS tehničkog smjera
  • potrebno radno iskustvo na poslovima u metalnoj industriji
  • samostalnost u radu i proaktivan pristup poslu
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • rad u stabilnoj kompaniji koja zna prepoznati i nagraditi svoje lojalne i kvalitetne djelatnike
  • dodatne edukacije vezane uz specifičnosti radnog mjesta i edukacije namijenjene osobnom razvoju
  • korištenje najmodernije opreme i softwarea
  • stimulativnu plaću za uspješan posao te mogućnost napredovanja
  • terenski dodatak, smještaj
  • paket dodatnog zdravstvenog osiguranja, osiguranje od nezgode, putno osiguranje
  • prigodne godišnje nagrade (božićnica, uskrnica, itd.)
  • poklon paket za rođenje djeteta
  • prilika za rad na najizazovnijim hrvatskim i međunarodnim projektima čeličnih konstrukcija i strojogradnje

Ukoliko ispunjavate gore navedene uvjete i želite biti dio našeg uspješnog tima te sudjelovati u izazovnim projektima u dinamičnoj radnoj sredini, javite nam se najkasnije do 05.06.2020. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.