Pošalji prijatelju

Serviser strojeva za rad na visini (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

Opis posla

Tražimo kandidata za posao u našem servisu.

Opis poslova:
- servisiranje i održavanje platformi za rad na visini

Serviseri povremeno rade i kao operateri. Strojevi dosežu 40 metara radne visine, stoga je potrebno da kandidati nemaju problema s radom na visini.

Mjesto rada: Rijeka, uz mogućnost kraćih putovanja.

Uvjeti

- SSS - smjer električar, mehaničar
- poželjno iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima, ali nije uvjet
- jezici: engleski (osnovno)
- poznavanje rada na računalu (Microsoft Office)
- vozačka dozvola B kategorije

Naša tvrtka je ovlašteni serviser JLG strojeva pa mehaničari moraju znati engleski jezik.

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rok

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.