Pošalji prijatelju

Referent za unutarnju i vanjsku trgovinu i transport (m/ž)

Zagreb i Zagrebačka županija

Rok prijave:

  • Vemo Mont d.o.o.
  • Adresa: Ilica 253, 10000 Zagreb

Mi smo ambiciozno poduzeće usmjereno prema unutarnjoj i vanjskoj trgovini i transportu. Bavimo se izradom sve potrebne dokumentacije prema potrebi naših klijenata.

Naša poslovna etika temelji se na timskom radu, međusobnoj komunikaciji, uzajamnom poštovanju i opuštenoj radnoj atmosferi.

Konstantno pratimo rast i napredak naših zaposlenika, pružamo im potporu i mentoriranje, ulažemo u njihov razvoj i nagrađujemo njihov rad.

Opis posla

Tražimo ambicioznu osobu koja će sukladno našem rastućem poslovanju i povećanoj količini posla izvršavati potrebne aktivnosti i zadatke. Prvenstveno, naš posao se odnosi na izradi dokumentacije za vanjske suradnike i strane radnike, od poslova vanjske i unutarnje trgovine, područja potražnje radnika i radne snage na području građevine, transporta i ostaloga što bi i bio posao budućeg zaposlenika.

Opis posla:
- pronalazak novih klijenata
- slanje upita, analiza ponuda na stranom jeziku
- praćenje i evidentiranje kadrovske evidencije (ljudski resursi)
- izrada dokumentacije
- svakodnevna komunikacija s klijentima
- kreiranje faktura
- van uredske aktivnosti

Uvjeti

- dobro poznavanje rada u MS Office-u
- dobro znanje njemačkog i engleskog jezika u govoru i pismu
- razvijene organizacijske i analitičke vještine
- pouzdanost u radu, analitičnost, sposobnost rješavanja problema
- poznavanje osnovnog rada na računalu
- sposobnost rada u timu

Naglašavamo da stalno širimo posao te od osobe očekujemo da je spremna na stalno učenje i dokazivanje u poslovnoj okolini.

Molimo Vas da prilikom javljanja na ovaj oglas priložite svoj životopis i motivacijsko pismo putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Jezici:

Njemački (napredno), Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- dodatno usavršavanje prema potrebi posla
- poslovni mobitel
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Plaća:

Od 5000 do 6000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.