Pošalji prijatelju

IT sistem tehničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

- provodi i održava procedure i tehnološke upute u svezi administracije IT resursa
- instalira nove verzije sistemskog s/w, patch-eve i rješava probleme u svezi sistemskog s/w i h/w
- instalira, konfigurira i održava operativne sustave
- detektira, postavlja dijagnozu i izvješćuje o problemima na operacijskim sustavima
- nadzire sistemsku konfiguraciju sa ciljem osiguranja integriteta podataka
- kontinuirano nadgleda i analizira raspoloživost IT opreme te intervenira po potrebi
- identificira, izvješćuje i po mogućnosti rješava sigurnosne incidentne situacije
- nadgleda i administrira rad IT opreme internih i vanjskih korisnika
- kreira, održava i briše korisničke profile na IT opremi
- nadzire logove na IT opremi u cilju otklanjanja eventualnih problema
- pruža uslugu podrške korisnicima u otklanjanju problema u radu IT sustava koji koriste
- odgovoran je za pridržavanje procedura i tehnoloških uputa iz djelokruga rada odjela i sektora
- odgovoran je za dokumentiranje poslova sukladno procedurama i tehnološkim uputama odjela i sektora
- surađuje sa odjelom sektora i ostalim organizacijskim jedinicama Društva pri uvođenju produkata i usluga
- obavlja sve ostale poslove po nalogu nadređenih

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
- radno iskustvo 1 godina ili pripravnik
- poznavanje rada na računalu
- obavezno poznavanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije

Provjera radnih sposobnosti:
- poznavanje ITIL procesa
- zadovoljavanje osnovnih testova inteligencije i osobnosti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rad u trajanju 6 mjeseci
- puno radno vrijeme, mogućnost smjenskog rada uključujući i noćni rad
- trajanje pripravničkog staža: godinu dana

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.