Pošalji prijatelju

Asistent / Voditelj benzinskog servisa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka ROX već 25 godina uspješno se bavi veleprodajom asortimana široke potrošnje. Naša proizvodnja i distribucija orijentirana je na neprehrambene proizvode, a naš portfolio sastoji se od vodećih svjetskih brendova u svom području. Kao dugogodišnji partner poznatih, globalno zastupljenih brendova, osiguravamo kvalitetu i trajnu prisutnost na tržištu, kao i trenutno uključivanje njihovih najnovijih proizvoda u naš prodajni asortiman.

Ekskluzivni smo zastupnik WD-40, WUNDER-BAUM, KH-7, Nigrin, STP, Armor All, Osram i mnogih drugih brendova.

Uz svjetski poznate brendove koje zastupamo, proizvodimo i privatne robne marke u raznovrsnom asortimanu. Sunčev sjaj, Zimko, Dika Toys, Finish Line samo su neki od naših privatnih brendova.

Odlična suradnja sa svim relevantnim nacionalnim i međunacionalnim supermarketima, uradi sam centrima i lancima benzinskih postaja osigurava stalnu prisutnost naših proizvoda do krajnjih kupaca.

Na hrvatskom tržištu prisutni smo preko 25 godina, a profesionalno iskustvo koje smo stekli, odnosi s partnerima kojih je svakim danom sve više te detaljno poznavanje i praćenje trendova i potreba tržišta, rezultirali su visokom kvalitetom usluge koje smo u svakom trenutku spremni pružiti, poslovnim uspjesima, ali i brojnim priznanjima struke.

Osim u Republici Hrvatskoj, vrlo uspješno poslujemo u cijeloj regiji, tako da nas možete potražiti i na područjima Bosne i Hercegovine, Srbije, Slovenije i Kosova.

U sklopu širenja poslovanje otvorili smo i benzinsku pumpu, na kojoj su dostupni svi naši artikli.

Opis posla

Tražimo ambiciozne kandidate, orijentirane na rezultat i voljom za rad u prodaji na benzinskoj pumpi.

Opis posla:
- odgovornost za rad benzinske postaje u smislu prodaje, izloženosti robe, osoblja, tehničke funkcionalnosti
- organiziranje i koordiniranje zaposlenika, radnog vremena i radnih zadataka, odgovornost za uredno poslovanje trgovine, motivacija i obuka zaposlenih
- naručivanje robe i suradnja s dobavljačima
- poslovi vezani za zaštitu na radu i zaštitu od požara
- obavljanje dnevnih, tjednih, mjesečnih kontrola i izrada izvješća
- briga o zadovoljstvu kupaca
- komunikativnost, ljubaznost, pouzdanost
- svi ostali poslovi po nalogu nadređenog

Uvjeti

- najmanje SSS, poželjno trgovačkog ili ekonomskog smjera
- prednost iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- komunikacijske vještine i sposobnost upravljanja s ljudima
- poznavanje rada na računalu

Traži se osoba koja posjeduje:
- samoinicijativnost i usmjerenost na rezultat
- izrazite komunikacijske i prezentacijske vještine
- marljivost i ambicioznost
- sklonost timskom radu, fleksibilnost
- izrazita odgovornost i organiziranost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Excel, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.