Pošalji prijatelju

Radnik u kućanstvu (m/ž)

Benkovac

Rok prijave:

  • CENTAR ZA POMOĆ I NJEGU SVETI ANTE BENKOVAC

Opis posla

Javni natječaj za prijam u radni odnos na određeno vrijeme Projekt „Zaželi-program zapošljavanja žena“, „Zaželi - Korak naprijed“

Opis posla:
- pomoć u dostavi namirnica, lijekova i drugih potrepština
- pomoć u pripremi obroka u kućanstvima korisnika
- pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora/domova korisnika
- pomoć pri oblačenju, svlačenju i održavanju osobne higijene korisnika
- pomoć u socijalnoj integraciji, posredovanju u ostvarivanju raznih prava (dostava lijekova, namirnica, plaćanje računa, dostava pomagala i sl.)
- pružanje podrške korisnicima kroz razgovore i druženje te uključivanje u društvo
- pratnja i pomoć u raznim društvenim aktivnostima

Prijem u radni odnos na određeno vrijeme na području Grada Benkovca za potrebe provedbe aktivnosti u sklopu Projekta „Zaželi- korak naprijed “- radnica za pomoć i potporu starijim osobama i/ili osobama u nepovoljnom položaju i/ili osobama s invaliditetom.

Mjesto rada: poslovi će se obavljati na području Grada Benkovca i susjednih općina (Općine Lišane Ostrovičke, Općine Stankovci i Općine Polača).

Uvjeti

Kandidatkinje moraju ispunjavati slijedeće uvjete za prijem u radni odnos:
- punoljetnost
- hrvatsko državljanstvo
- nezaposlene žene bez obzira na duljinu prijave u evidenciji HZZ-a, s naglaskom na žene starije od 50 godina, žene s invaliditetom, žrtve trgovanja ljudima, žrtve obiteljskog nasilja, azilantice, mlade žene koje su izašle iz sustava skrbi (domova za djecu) i udomiteljske obitelji, odgojnih zavoda i sl., liječene ovisnice o drogama, povratnice s odsluženja zatvorske kazne unazad 6 mjeseci, pripadnice romske nacionalne manjine, beskućnice, majka djece s 3 i više malodobne djece, majka djeteta s teškoćama u razvoju, majka djeteta oboljelog od malignih bolesti, majka djeteta udovica, samohrana majka
- nezaposlene žene prijavljene u evidenciju nezaposlenih Hrvatskog zavoda za zapošljavanje s najviše završenim srednjoškolskim obrazovanjem

Prijavi na Javni natječaj kandidati su dužni priložiti:
- zamolbu za posao
- životopis (uz obveznu naznaku kontakt broja)
- preslika osobne iskaznice
- preslika dokaza o završenoj školi
- potvrdu izdanu od HZZ kojom osoba dokazuje da je prijavljena u evidenciju nezaposlenih osoba (datum izdavanja potvrde nakon datum objave Javnog poziva)
- dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis ili potvrdu izdane od Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
- vlastoručno ispunjenu i potpisanu Izjavu o pristanku na osposobljavanje (može se preuzeti na stranicama Grada Benkovca ili osobno u pisarnici Grada Benkovca na privremenoj lokaciji uredovanja gradske uprave (Kaštel Benković, ulica Obitelji Benković 6)
- uvjerenje da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci)

Odabrane kandidatkinje obvezne su prije stupanja u radni odnos pohađati i završiti program osposobljavanja za gerontodomaćicu ili njegovateljicu.
Trajanje radnog odnosa - dvadeset i četiri (24) mjeseca kod poslodavca Centar za pomoć i njegu Sv. Ante Benkovac, uz obvezni probni rad u trajanju od tri mjeseca.

Isprave koje se prilažu u neovjerenoj preslici potrebno je prije početka prijema u radni odnos predočiti u izvorniku.
Osobe koje se prijavljuju na Javni natječaj dužne su dostaviti svoju prijavu u roku od 15 dana, od dana objave natječaja na oglasnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, u zatvorenoj omotnici, s naznakom: „Za natječaj - Žaželi - korak naprijed“.

Podnositeljice su u životopisu dužne naznačiti za koje radno mjesto se javljaju, te kojoj skupini iz točke 6. pripadaju te priložiti odgovarajuću potvrdu (npr. za žene s invaliditetom: Rješenje o invaliditetu).

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj.

Javni natječaj će biti objavljen na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internetskoj stranici Grada Benkovca - www. benkovac.hr
Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.

Nakon raspisivanja natječaja ne mora se izvršiti odabir kandidata, ali se u tom slučaju donosi odluka o poništenju oglasa.

Stručna sprema:

NKV, KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- naknada za prijevoz se djelomično isplaćuje
- vrsta zaposlenja: predviđeno trajanje radnog odnosa na određeno - 24 mjeseca s početkom od 01.08.2020.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Na ovaj oglas se možete prijaviti pismenim putem.
Šetalište kneza Branimira 12, 23420 Benkovac s naznakom „Prijava na natječaj za projekt „Zaželi – korak naprijed“

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skrb (o djeci, starijima...) iznosi 3.405,36 kuna.