Pošalji prijatelju

Serviser (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • UP RENT d.o.o. za usluge i trgovinu
  • Adresa: RADNIČKA CESTA 184, 10000 ZAGREB
  • Web: http://www.uprent.hr

Rastuće smo poduzeće koje proširuje svoje poslovanje i van granica RH te smo specijalizirani za sve vrste strojeva za rad na visini.

Ekskluzivni smo zastupnici poznatih europskih brandova Haulotte, Dieci, Cesab, Co.Me.T i drugih.

Više o nama na našoj web stranici.

Opis posla

Ovlašteni smo zastupnici za regiju za brendove Haulotte, Co.Me.t te Dieci i Cesab poznatih europskih viličara te tražimo osobu sa iskustvom za radno mjesto:

Serviser (m/ž).

Uvjeti

Tražimo osobu sa iskustvom i znanjem u elektronici i mehanici, minimalno 2 godine iskustva u servisiranju građevinskih strojeva - po mogućnosti viličara i platformi za rad na visini.

Stručna sprema:

PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Nudimo stimulativne uvjete u rastućem poduzeću i u poticajnom poslovnom okruženju te plaćene seminare i edukacije u zemlji i inozemstvu.

Radno mjesto servisera daje dodatne pogodnosti kao što je 24h korištenje automobila, službeni mobitel, prijenosno računalo itd.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 7500 kn

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.