Pošalji prijatelju

Tehnolog procesa proizvodnje (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

Piramida d.o.o., tvrtka sa više od 65 godina uspješnog iskustva i kontinuiranog napretka u proizvodnji staklene ambalaže za farmaceutsku industriju, zbog proširenja proizvodnih kapaciteta, uvođenja novih proizvodnih linija i širenja tržišta, oglašava slobodnu poziciju:

Opis posla:

Na ovom dinamičnom i zanimljivom radnom mjestu, biti ćete odgovorni za definiranje i dokumentiranje cjelokupnog „know-how“-a, kompleksne proizvodnje primarne farmaceutske ambalaže iz cijevnog stakla. Neke od vaših zadaća biti će:

  • Parametrizacija i standardizacija proizvodnog procesa
  • Unapređenje proizvodnog procesa
  • Propisivanje i stvaranje standardnih radnih uputa (SOP)
  • Vođenje projekata razvoja novih proizvoda
  • Provedba tehnoloških testiranja
  • Suradnja pri provedbi validacijskih postupaka
  • Izrada edukacijskih materijala
  • Evaluacija tehnoloških unapređenja i novih tehničkih rješenja

Uvjeti:

  • VSS mag. ing. mech. (dipl. ing. strojarstva)
  • Napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno znanje rada u Excelu
  • Znanje u CAD (2D), MS Word, MS Power Point i Solidworks
  • Radno iskustvo na sličnim radnim mjestima je prednost ali nije uvjet
  • Znanje rada u SAP i poznavanje ISO je prednost, ali nije uvjet
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Stimulativna primanja u skladu sa rezultatima
  • Stabilna tvrtka

Ukoliko volite tehniku i proizvodnju a problemi masovne proizvodnje za vas su tek izazovi, pozivamo vas da pošaljete vaš životopis na hrvatskom i engleskom jeziku uz zamolbu, putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.