Pošalji prijatelju

Rukovoditelj održavanja (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

Piramida d.o.o., tvrtka sa više od 65 godina uspješnog iskustva i kontinuiranog napretka u proizvodnji staklene ambalaže za farmaceutsku industriju, zbog proširenja proizvodnih kapaciteta, uvođenja novih proizvodnih linija i širenja tržišta, oglašava slobodnu poziciju:

Opis posla:

Na ovom dinamičnom i zanimljivom radnom mjestu, biti ćete odgovorni za definiranje i dokumentiranje cjelokupnog procesa održavanja, kompleksne proizvodnje primarne farmaceutske ambalaže iz cijevnog stakla. Neke od vaših zadaća biti će:

  • Izrada i koordinacija realizacije godišnjih planova održavanja (remonti, preventivno i generalno/tekuće održavanje)
  • Održavanje/investicije u infrastrukturu i građevinske objekte
  • Propisivanje postupaka i uputa vezanih uz održavanje u skladu s ISO 9001, ISO 14001 i ISO 14644
  • Praćenje stanja u proizvodnji i održavanju (proizvodne linije, strojevi, alati, uvjeti rada) unapređivanje postojećih i uvođenje novih rješenja
  • Izrada projekata razvoja novih proizvodnih tehnologija
  • Praćenje potrošnje energenata i prijedlozi za uštedu

Uvjeti:

  • VSS strojarskog ili tehnološkog usmjerenja
  • Napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno znanje rada u Excelu
  • Znanje u CAD (2D), MS Word, MS Power Point i Solidworks
  • Poznavanje LEAN i TPM metode
  • Radno iskustvo (poželjno 5 godina) na rukovodećim poslovima održavanja u procesnoj proizvodnji
  • Znanje rada u SAP i ISO
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Stimulativna primanja u skladu sa rezultatima
  • Stabilna tvrtka

Ukoliko volite tehniku i proizvodnju a problemi masovne proizvodnje za vas su tek izazovi, pozivamo vas da pošaljete vaš životopis na hrvatskom i engleskom jeziku uz zamolbu, putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.