Pošalji prijatelju

Razvijalec programske opreme (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

Rok prijave:

  • MAOP d.o.o.

Opis posla

V svoj kolektiv vabimo novega sodelavca / sodelavko, da se nam pridruži na delovnem mestu:

Razvijalec / Razvijalka programske opreme (m/ž).

Naloge in odgovornosti:
- razvijalec ali razvijalka programske opreme, ki bo v timu sodeloval\a pri razvoju informacijskih rešitev v okolju Java SE, Java EE ali .NET
- delo vključuje razvoj novih programskih modulov, uporabniških vmesnikov in vzdrževanje programske opreme

Uvjeti

- poznavanje orodij za razvoj v Javi (Eclipse, Oracle JDeveloper, IBM RAD in podobno)
- poznavanje relacijskih podatkovnih baz in SQL (Oracle)
- poznavanje spletnih in z njimi povezanih tehnologij (HTML, CSS, JavaScript, XML, spletne storitve SOAP/REST,…)
- poznavanje spletnih ogrodij JSF, ADF, JQuery, Vue.js
- poznavanje orodij Maven, SVN, Git

Prijave pošljite preko linka za prijavo.

Što nudimo

- zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečnim poskusnim delom
- delo na večjih projektih v Sloveniji
- delo v dinamičnem in urejenem delovnem okolju
- delo s sodobnimi tehnologijami, v profesionalnem in zagnanem timu
- možnost dodatnega strokovnega izobraževanja in certificiranja
- spodbujanje inovativnosti, izmenjava znanja in idej
- stimulativno nagrajevanje
- osebnostni razvoj
- sproščeni odnosi z druženjem ob rednih športnih dejavnostih, izletih in zabavah

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Inozemstvo

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.

    Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!

    Kreni