Pošalji prijatelju

Administrator u odjelu operativnih poslova (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Global Tax Reclaim Ltd je globalna kompanija sa sjedištem u Dublinu, koja već 17 godina pomaže preko 3500 tvrtki ostvariti maksimalni povrat stranog PDV-a od svih troškova nastalih u inozemstvu. Kao vodeća tvrtka u regiji koja se bavi povratom inozemnog PDV-a, surađujemo s najvećim hrvatskim kompanijama. Pružamo Vam mogućnost zapošljavanja u međunarodnom okruženju, na dinamičnom i izazovnom radnom mjestu u okolini koja prepoznaje i nagrađuje trud i inovativnost.

Opis posla

- rad u vrlo jednostavnom internom programu za obradu i upis podataka
- sortiranje i procesiranje računa
- administrativni poslovi
- obrada podataka
- uredski posao

Mjesto rada: Ivana Šibla 15, 10000 Zagreb (Središće)

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Outlook, Internet

Što nudimo

- mogućnost profesionalnog usavršavanja u međunarodnom poslovnom okruženju
- mogućnost napredovanja
- dodatne edukacije
- poticajna i ugodna radna atmosfera
- radno vrijeme isključivo od ponedjeljka do petka 09:00 - 17:00h
- isključivo uredski posao u našem uredu u Zagrebu (Središće) - bez potrebe za poslovnim putovanjima

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.