Pošalji prijatelju

Monter prezračevalnih sistemov (m/ž)

Njemačka, Avstrija

Rok prijave:

  • ISC SKUPINA, gradnje, montaža, trgovina in druge storitve, d.o.o.

Opis posla

Išče se 5 kandidatov (m/ž) za delovno mesto: Monter prezračevalnih sistemov (m/ž).

Opis del in nalog:
- samostojno montiranje prezračevalnih sistemov

Dela se izvajajo na terenu v Nemčiji in Avstriji.

Uvjeti

- zaželjeno osnovno znanje nemškega jezika

Stručna sprema:

KV

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Njemački (prednost)

Što nudimo

- določen čas, 12 mesecev
- polni delovni čas
- poskusno delo 2 meseca

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.