Pošalji prijatelju

Elektroinstalater (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ELEKTRO-MARCEL d.o.o. za trgovinu i usluge

Opis posla

Traži se elektroinstalater (m/ž). Elektro-instalaterski poslovi montaže i demontaže elektroinstalacija jake i slabe struje u zgradarstvu i industriji. Radi se od 08:00 do 16:00 sati. Mjesto rada je Zagreb (objekti samo po Zagrebu, bez terenskog rada po Hrvatskoj).

Uvjeti

- kandidat mora imati završena 4 razreda srednje škole s elektro zvanjem (elektroinstalater, elektromonter, elektrotehničar...)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- rad u mladoj i perspektivnoj elektro-instalatersoj firmi s tendencijom rasta
- dosta ugovornog posla
- redovna primanja i plaćanja, likvidna
- nudimo mogućnost učenja od kolega
- vrlo ugodnu radnu atmosferu
- iznos plaće prema dogovoru (s tendencijom rasta ukoliko se kandidat pokaže vrijednim)

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.