Pošalji prijatelju

Telesales agent (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Samer & Co. shipping d.o.o.
  • Adresa: Petra Zrinskog 85, 10410 Velika Gorica

Samer & Co. shipping međunarodni je pružatelj usluga transporta i logističkih usluga s dugogodišnjim iskustvom.

Tvrtka je osnovana 1919. godine sa sjedištem u luci Trst, Italija. Imamo podružnice na strateškim lokacijama diljem Italije i sestrinske tvrtke u inozemstvu Sloveniji, Bosni i Hercegovini, Srbiji, Albaniji, Crnoj Gori, Austriji, Mongoliji i Hrvatskoj. Od 1987. Samer & Co Shipping pokreće ono što je postalo najvažnijom morskom magistralom Sredozemnog mora, povezujući Tursku s Europom, preko Trsta, jedinstvenim modelom multimodalnosti, jer uključuje prijevoz morskim, željezničkim, zračnim i cestovnim s ukupnim kretanjem od preko 200 000 kamiona i kontejnera svake godine.

Opis posla

Želimo zadržati korak s najnovijim trendovima i potrebama lokalnog ali i svjetskog tržišta. Planiramo i konstantno ulažemo u stalni rast i razvoj naše tvrtke. Zato smo sada u potrazi za novim članovima tima koji su motivirani za rad, učenje i nove poslovne izazove u našoj dinamičnoj okolini. Tražimo:

Telesales agent (m/ž).

Opis posla:
- aktivno telefonsko kontaktiranje postojećih i novih klijenata
- izrada ponuda za klijente
- informiranje klijenata kroz kvalitetnu komunikaciju o trenutnim promocijama i novim uslugama
- zaprimanje upita i prigovora klijenata, te podrška kod njihovih rješavanja

Uvjeti

- SSS
- osnovno poznavanje rada na računalu, MS office paketa
- aktivno znanje engleskog jezika
- visoka razina vještina komunikacije, analitičnosti, organizacije i timskog rada
- usmjerenost na kvalitetu i rezultate
- proaktivnost
- pozitivan stav prema radu i kolegama
- mogućnost komunikacije s različitim vrstama osoba i karaktera

Ukoliko se vidite u navedenim zahtjevima i motivirani ste postati dio Samer tima, prijavite se na naš oglas sa svojim životopisom i motivacijskim pismom putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.