Pošalji prijatelju

Gerontodomaćin (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • DOM ZA STARIJE I NEMOĆNE OSOBE PEŠĆENICA
  • Adresa: Donje Svetice 89, 10000 Zagreb

Opis posla

Traži se:

Gerontodomaćin (m/ž) za pomoć u kući.

Opis posla:
- obavljanje pomoćnih poslova u kuhinji i blagovaoni

Uvjeti

- završeno osnovnoškolsko obrazovanje
- osposobljavanje za poslove geronotodomaćina/ice
- uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti

Potrebna dokumentacija: životopis, preslike: domovnice, uvjerenja o osposobljavanju za gerontodomaćina/icu, svjedodžbe o završenom školovanju, potvrde Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o evidentiranom stažu; u izvorniku potvrdu o nekažnjavanju, ne stariju od mjesec dana.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili osobnim dolaskom.

Kontakt podaci

Adresa:

Donje Svetice 89, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

NKV

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme
- plaća + putni troškovi te ostalo prema Kolektivnom ugovoru

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skrb (o djeci, starijima...) iznosi 3.405,36 kuna.