Pošalji prijatelju

Suradnik u odjelu nabave / Procurement associate (m/ž)

Samobor

Rok prijave:

Shape our common future: The Weidmann Group is, and has been for over 140 years, a leading global supplier of engineered products and services. Weidmann develops and manufactures:
- high-voltage insulation materials, components and systems, predominantly from cellulose, as well as diagnostics and engineering services, and sensors and monitors for transformer manufacturers and operators (Business Area Electrical Technology)
- microfibrillated cellulose for innovative engineered applications (Business Area Fiber Technology)
- sophisticated injection-molded plastics applications for the medical and pharmaceuticals industries (Business Area Medical Technology)

The Weidmann Group, headquartered in Rapperswil-Jona, Switzerland, is active worldwide in more than 30 locations and employs a staff of 3’200.

Opis posla

Glavne odgovornosti:
- kontrola, analiza i optimizacija zaliha, plana proizvodnje i nabave
- priprema i prezentiranje potrebnih periodičnih izvješća za voditelja nabave
- administrativni poslovi u odjelu nabave
- sudjelovanje u izradi godišnjeg plana nabave
- evidencija "cost centara" pojedinog proizvoda iz proizvodnje i nabavne robe u SAP sustavu, te održavanje istih

Uvjeti

Idealni kandidat/kandidatkinja za ovu poziciju posjeduje:
- VŠS/VSS; poželjno iskustvo u poslovima nabave
- razumijevanje poslovnih procesa, procedura i industrijskih trendova
- razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
- visoka razina organiziranosti, odgovornosti i proaktivnosti
- želju za učenjem i osobnim razvojem u polju nabave i lanca opskrbe
- sposobnost donošenja odluka i prepoznavanja prioriteta
- aktivno znanje engleskog i njemačkog jezika u govoru i pismu
- izvrsno poznavanje MS Office aplikacija pogotovo Excela, poznavanje SAPa prednost
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Nudimo rad u međunarodnom okruženju, dodatnu izobrazbu u zemlji te prema potrebi u inozemstvu, stjecanje novih iskustava i znanja, redovna primanja i pozitivno radno okruženje.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.