Pošalji prijatelju

Poslovođa u maloprodaji željezarije (m/ž)

Donji Stupnik

Rok prijave:

Mick d.o.o. jedno je od vodećih kompanija u veleprodaji i maloprodaji proizvoda crne I obojene metalurgije. Sjedište tvrtke je u industrijskoj zoni Kukuljanovo, a isporuke obavlja iz skladišno distributivnih centara Kukuljanovo, Zagreb, Zadar i Vukovar. Naše poslanstvo je partnerima u zemlji i inozemstvu osigurati pouzdane i redovite isporuke te u zajedničkoj suradnji s kupcima sudjelovati u povećanju konkurentnosti gotovog proizvoda. Kao dobavljač prisutni smo u petrokemijskoj i metaloprerađivačkoj industriji, brodogradnji, građevini, trgovini i izgradnji infrastrukturnih objekata, a naš asortiman čine čelične cijevi, limovi, profili, nehrđajući čelik i materijali za zavarivanje. Osim veleprodaje poslovanje smo proširili proizvodnjom i maloprodajom kako bismo svoj asortiman mogli ponuditi svim kupcima.

Opis posla

S ciljem unapređenja i razvoja Društva u domeni maloprodaje naš tim u prodajnom centru Donji Stupnik proširujemo kandidatom s iskustvom za radno mjesto:

Poslovođa (m/ž) u maloprodaji željezarije.

Tražimo proaktivnu osobu spremnu na uzbudljive poslovne izazove i nove pothvate. Pozicija zahtijeva raznovrsne vještine koje se tiču odjela maloprodaje, nabave te logistike.

Posao obuhvaća:
- operativno upravljanje maloprodajom
- samostalno vođenje prodajnih aktivnosti
- otvaranje kontakta s novim klijentima
- planiranje prodajnih aktivnosti
- organizacija i praćenje prodajnog tima
- odgovornost za realizaciju poslovnih planova te izvještavanje o istima
- komunikaciju s dobavljačima
- osiguravanje i praćenje zaliha
- organizaciju prijevoza i nadziranje logističkih procesa
- razvoj i unaprijeđenje postojećih poslovnih procesa
- organizacija rada sukladno zakonskim propisima i smjernicama poduzeća

Uvjeti

- SSS/VŠS trgovačkog, ekonomskog ili srodnog smjera
- proaktivan pristup poslu i kontinuirana želja za poboljšanjem
- sposobnost samomotivacije i samoorganizacije
- višegodišnje radno iskustvo u trgovini i u poslovima vezanim uz maloprodaju
- visoka razina odgovornosti
- izražene organizacijske i komunikacijske vještine
- iskustvo u upravljanju timom dvoje i više ljudi
- odlična računalna pismenost
- sposobnost motiviranja suradnika i pružanje uzora svim suradnicima
- vozačka dozvola B kategorije te spremnost na putovanja
- sposobnost multitaskinga, rada u fleksibilnom radnom vremenu i dobro podnošenje viših razina poslovnog opterećenja

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- kompetitivna, redovita i stimulirajuća primanja
- rad u stabilnoj, dinamičnoj i uglednoj kompaniji
- ugodnu radnu okolinu
- priliku da oblikujete budućnost kompanije
- visoku razinu samostalnosti i odgovornosti
- veliku mogućnost brzog razvoja i napredovanja
- mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.