Vozač teretnog vozila u međunarodnom prijevozu - špedicija (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • JONING društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, usluge i proizvodnju
  • Adresa: Ulica Matka Baštijana 2/a, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.joning.hr

Opis posla

- upravljanje teretnim motornim vozilom u domaćem i međunarodnom prijevozu
- preuzimanje i dostavljanje robe prema otpremnici
- briga o dokumentima za robu, ambalažu i vozilo
- odgovornost za vozilo i robu pri vožnji te primjena propisa o javnom prometu

Uvjeti

- KV/SSS
- zanimanje: vozač/vozačica teretnog vozila
- vozački ispit C i E kategorije
- kandidati moraju imati položen KOD 95
- poželjno iskustvo na teškim teretnim vozilima u domaćem i međunarodnom prijevozu

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Jezici:

Njemački (osnovno), Engleski (osnovno), Talijanski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B, C, C+E, C1, C1+E, E

Vještine:

Internet

Što nudimo

- stimulativna primanja
- dinamično okruženje
- postoji mogućnost napredovanja
- novo opremljeni vozni park
- službeni mobitel
- rad prema dogovoru

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.