Pošalji prijatelju

Radnik na završnom pakiranju / skladištar (m/ž)

Lonjica

Rok prijave:

  • TVORNICA FARMACEUTSKE AMBALAŽE d.o.o.

Tvornica farmaceutske ambalaže d.o.o. je tvrtka koja se bavi proizvodnjom ambalaže za lijekove. TFA je usmjerena na kontinuiranu edukaciju svojih zaposlenika, poboljšanje kvalitete usluge, konstantno praćenje i unapređivanje kvalitete poslovanja, a sve u svrhu zadovoljstva naših kupaca i poslovnih partnera.

Opis posla

- pakiranje i paletizacija robe te foliranje paleta
- manipulacija robom u skladištu i priprema robe za otpremu
- zaprimanje robe
- pomoć pri utovaru i istovaru kamionskih pošiljaka
- ostali poslovi koji osiguravaju kvalitetno obavljanje zadataka tog radnog mjesta

Uvjeti

- NKV/SSS
- prednost imaju osobe s radnim iskustvom
- samostalnost u radu
- posvećenost poslu i odgovornost u izvršavanju radnih zadataka

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme nakon isteka probnog roka
- jednosmjenski rad
- mogućnost napredovanja
- rad u uspješnoj i stabilnoj tvrtci
- plaćen prijevoz

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.