Pošalji prijatelju

Serviser lasersko gravirnih in CNC strojev (m/ž)

Radlje ob Dravi, Slovenija

Rok prijave:

  • DBK, posredništvo, prodaja in storitve, d.o.o.

Opis posla

Popravilo in montaža lasersko gravirnih strojev in ostalih CNC strojev.

Uvjeti

- srednja strokovna, srednja splošna, Interdiscplinarne izobraževalne aktivnosti/izidi, pretežno tehnika, proizvodne tehnologije in gradbeništvo

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno), Hrvatski (osnovno), Slovenski (napredno)

Što nudimo

- polni delovni čas
- poskusno delo 1 mesec
- plača 1600 € bruto

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.