Pošalji prijatelju

Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

S tradicijom od 1988. godine, Zrno je najstarije eko imanje u Hrvatskoj koje se bavi poljoprivrednom, prerađivačkom i pekarskom proizvodnjom. Od 2013. godine u sklopu Bio-zrna posluje i Zrno bio bistro, prvi i jedini certificirani organski veganski restoran u Hrvatskoj.

Opis posla

Zrno traži pomoćnog radnika u kuhinji (m/ž).

Tražimo osobu s iskustvom za poslove vezano uz pripremu povrća, održavanje higijene kuhinje, rad s bijelim i crnim suđem.

Uvjeti

Životopis pošaljite putem linka za prijavu.

Pridruži se timu u prvom i jedinom certificiranom ekološkom restoranu u Hrvatskoj!

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.