Pošalji prijatelju

Dipl. inž. arhitekture (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • STUDIO FM ARHITEKTURA d.o.o. za građenje, projektiranje i nadzor
  • Adresa: Nova cesta 119, 10000 Zagreb

Arhitektonski ured.

Opis posla

Izrada projektne dokumentacije - idejni, glavni i izvedbeni projekti, sudjelovanje na urbanističko arhitektonskim natječajima.

Uvjeti

- obavezno je poznavanje rada u AutoCADu i ArchiCADu te korištenje Photoshopa
- savjesno obavljanje postavljenih zadataka, kreativni pristup rješavanju problema, sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema

Vještine:

Word, Excel, AutoCAD

Što nudimo

- dodatna edukacija, službeni mobitel
- atraktivan posao u području arhitektonskog projektiranja
- osigurana je stalna edukacija koja se sastoji od pohađanja tečajeva, seminara i posjeta sajmovima, tako da od zaposlenika očekujemo proaktivan pristup poslu u smislu praćenja novih programa, zakonske regulative, te nuđenja inovacija i proširivanja aspekata pri primjeni novih građevinskih materijala i stalnog osuvremenjivanja i prihvaćanja nove tehnologije izrade građevina
- projektanti su uključeni u donošenje odluka te se s vremenom dobiva sve veća samostalnost
- osigurana konkurentna plaća uz mogućnost rasta primanja (ovisno o zalaganju i inovativnom pristupu)
- mogućnost rada sa skraćenim radnim vremenom
- slobodni vikendi
- radni odnos zasniva se na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
- dosad stečena znanja se mogu nadograditi stjecanjem iskustva u projektiranju zgrada koje se redom sve i izvode

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Praksa

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 5.956,44 kuna.