Pošalji prijatelju

Marketing Manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Cinnamon Agency delivers custom software solutions to clients in 15 countries across the globe. We build robust and elegant native iOS and Android apps and web apps in the field of Internet of Things, education, FinTech, social startups, medicine, energy, logistics etc. We work hard, learn something new each day and use it to build web and mobile solutions used by more than 10 million people worldwide. As a team, we are compact and well organized. We work systematically, fast and we deliver high quality results.

Opis posla

Cinnamon traži iskusnu marketinšku stručnjakinju/stručnjaka koji:

1) Zna osmisliti i provesti kompletnu B2B inbound marketinšku strategiju digitalne agencije sa 32 zaposlenih i prisustvom na 15 svjetskih trzišta.
Do trenutnog uspjeha smo došli isključivo uz outbound marketing, a dalje želimo uz inbound i outbound podjednako. Mjerilo uspjeha je povećanje broja upita za suradnjom.

2) Zna unaprijediti naš employer branding: voditi naše društvene kanale i ostale vidove komunikacije sa ciljem daljnjeg pozicioniranja Cinnamona kao poželjnog poslodavca. Naš tim je tim zadovoljnih ljudi za koje se brinemo sustavno, ali employer branding radimo sporadično.

Na raspolaganju će imati budget i svu potrebnu potporu dizajnerskog, developerskog i operativnog tima za kreiranje contenta, ostvarenje svog marketinškog plana i postizanje ovih dugoročnih ciljeva.

Mjesto rada: Zagreb, Gundulićeva 35/1

Uvjeti

Bitno je da se dubinski razumije u IT industriju, barem površno u softver, te ponajviše da ima kvalitetnu i argumentiranu viziju kako će na objektivno mjerljiv način postići dva gore navedena cilja.

Jezici:

Hrvatski (izvrsno), Engleski (izvrsno)

Što nudimo

- inozemne konferencije
- interne radionice i dijeljenje znanja
- bonuse za održavanje prezentacija, pisanje blogova i sudjelovanja na meetupovima
- donekle klizno radno vrijeme
- benefit 2 dodatna dana godišnjeg nakon prve godine rada
- remote dan
- plaćeno dopunsko zdravstveno osiguranje
- prijateljsku i opuštenu atmosferu
- parking za auto i bicikle
- teambuildinge (rafting, planinarenje, bowling..) i druženja nakon posla
- rooftop terasu s koje možeš raditi i istovremeno uživati u danu
- chill sobu s plejkom, pikadom i stolnim tenisom
- besplatnu kavu, sokove, voće i slatkiše
- pet-friendly ured

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.