Pošalji prijatelju

Samostalni prodajni djelatnik u turističkoj agenciji (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

Karaka Travel Dubrovnik već je nekoliko godina ponosni predstavnik posebnosti dubrovačke turističke ponude. Naša je tvrtka adresa na kojoj ćete dobiti uslugu bez premca a Vaši će gosti iz Dubrovnika i Hrvatske sa sobom ponijeti pregršt uspomena.

Naš portfolio između ostalog uključuje:
- brod Karaka - živa povijest, unikatna replika broda iz 16. stoljeća namijenjena dnevnim plovidbama; savršena za organizaciju širokog spektra događanja - sa ili bez usluge hrane i pića
- modri Pjat Catering - gurmanski doživljaj koji je mnogo više od ugostiteljske usluge koju pružamo na najljepšim lokacijama u Dubrovačkoj županiji
- luksuzne transfere morem i kopnom
- najam jahti
- organizaciju smještaja (Dubrovnik, Dalmacija i cijela Hrvatska)
- korporativni eventi
- MICE turizam
- preporuka i organizacija svih odredišta za sastanke
- planiranje proračuna konferencije

Opis posla

Kao samostalni prodajni djelatnik (m/ž) zaduženi ste za razvoj i rast agencije.

Cilj nam je ostvariti poslovne planove, otvarati nove prodajne kanale, upravljati postojećim, aktivno pratiti događanja u turističkom sektoru i prilagođavati se novim trendovima.

Opis posla:
- praćenje tržišnih aktivnosti i uočavanje poslovnih prilika
- postavljanje i izvršenje prodajnih ciljeva agencije
- razvoj plana prodaje proizvoda i usluga agencije (usluga smještaja, izleti, catering, prijevoz, planiranje događaja i paket aranžmana… i sve ostalo vezana uz turizam)
- aktivna usmena i pismena komunikacija sa poslovnim partnerima
- proaktivno razvijanje i poboljšanje internih i eksternih prodajnih procesa, te definiranje individualnih i timskih ciljeva i zadataka
- obilazak partnera
- rad na terenu
- odlazak na sajmove, poslovna putovanja i workshop-ove
- redovito izvještavanje o ostvarenim ciljevima

Uvjeti

- 3 godine radnog iskustva u turizmu i prodaji
- znanje dva strana jezika (engleski obavezno)
- Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, društvene mreže
- vozačka dozvola
- samostalnost u radu
- dinamičnost, fleksibilnost i želja za učenjem i usavršavanjem

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- profesionalno radno okruženje
- zanimljiv i dinamičan posao
- poticajna primanja
- usavršavanje u poslu
- poslovna putovanja
- mogućnost daljnjeg razvoja i napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Dubrovačko-neretvanska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.