Pošalji prijatelju

Asistent voditelja EU projekta (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ALPHA CAPITALIS društvo s ograničenom odgovornošću
  • Adresa: Ulica grada Vukovara 284, 10000 Zagreb
  • Web: https://alphacapitalis.com/

ALPHA CAPITALIS postoji od 2012. godine s ciljem pružanja podrške klijentima u svijetu financija kroz sve faze razvoja poslovanja.
ALPHA CAPITALIS čini tim mladih ljudi fokusiranih na stvaranje vrijednosti svojim klijentima. Kontrolingu, menadžerskom računovodstvu i ostalim financijskim uslugama pristupamo razmišljanjem van uobičajenih okvira.

Opis posla

Sudjelovanje u pripremi i provedbi projekta sufinanciranih iz EU fondova:
- sudjelovanje u svim aktivnostima potrebnim za uspješnu provedbu i pripremu projekata
- praćenje i analiza natječaja za dodjelu bespovratnih sredstava EU
- kreiranje sažetka pojedinog natječaja
- savjetovanje potencijalnih klijenata o mogućnostima financiranja i njihovoj prihvatljivosti za EU natječaje
- savjetovanje potencijalnih klijenata o prihvatljivim aktivnostima pojedinih natječaja
- sudjelovanje u prodajnim aktivnostima
- izrada ponuda za klijente
- pisanje i priprema projektnih prijedloga
- asistiranje voditelju projekata kod planiranja i provođenja projektnih aktivnosti
- sudjelovanje u izradi i pripremi dokumentacije potrebne u svrhu provedbe projekata
- izrada izvještaja za potrebe projekata
- izrada stručnih sadržaja za blog
- izrada prezentacija i ostalih materijala

Uvjeti

- zavidna razina pismenog izražavanja
- visoka razina komunikacijskih i prezentacijskih vještina
- proaktivnost
- timski rad
- visoka razina motivacije
- želja za učenjem
- fleksibilnost
- brzo učenje

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Hrvatski (izvrsno), Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- dodatno usavršavanje i edukacija

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.