Pošalji prijatelju

Električar / Elektroničar / Mehatroničar (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • Rübsam Fachkräfte GmbH & Co. KG
  • Adresa: Flemingstraße 20-22, 36041 Fulda / Njemačka
  • Web: http://www.ruebsam.de

Već 30 godina su naši zaposlenici sastavni i najvažniji dio naše firme RÜBSAM Fachkräfte u Njemačkoj.
Naši klijenti širom cijele SR Njemačke cijene stručnost i angažman naših zaposlenika koji često rade na dugoročnim poslovima u sklopu privremenog zapošljavanja kod istih. Za naše zaposlenike ne nudimo samo osobnu i profesionalnu podršku na njemačkom jeziku već i kontakt osobe koji govore materinji jezik. Također, pridajemo veliku važnost ljudskim i korektnim odnosima.

Opis posla:

  • Elektrotehnika u brodogradnji
  • Elektroinstalaterski radovi na industrijskim postrojenjima
  • Šemiranje ormara
  • Radovi u automobilskoj industriji, kućnim instalacijama

Što mi očekujemo od svakog kandidata:

  • Završena srednja škola jednog od elektro zanimanja
  • Iskustvo je poželjno, ne i nužno
  • Poželjno poznavanje njemačkog jezika na komunikacijskoj razini (A2/B1)
  • Poželjno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i spremnost za terenski rad u Njemačkoj

Što mi Vama nudimo:

  • Ugovor o radu na neodređeno (probni rad 6 mjeseci)
  • Redovna mjesečna primanja
  • Dnevnice po radnom danu
  • Dodatak za prekovremeni rad od 25% - 50%
  • Plaćen i organiziran smještaj od strane firme (u blizini klijenta ili gradilišta)
  • Besplatna radna i zaštitna odjeća
  • Kompletan alat ustupljen od strane firme
  • Mogućnost dodatne obuke, usavršavanja kao i napredovanja
  • Do 30 dana plaćenog godišnjeg odmora (ovisno o duljini zaposlenja u firmi)
  • Putni trošak (npr. 70,- EUR po putovanju u matičnu zemlju)
  • Kompletna podrška prilikom integracije u novo poduzeće i državu
  • Zdravstveno i mirovinsko osiguranje (njemačko)
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.