Pošalji prijatelju

Koordinator održavanja (m/ž)

Virovitica

Rok prijave:

Mjesto rada: Virovitica

Hrvatski duhani, d.d., vodeći su proizvođač duhana u Hrvatskoj u vlasništvu British American Tobacco-a.
Osnovna djelatnost Hrvatskih duhana je proizvodnja, obrada i prodaja duhana. Važan segment djelatnosti je suradnja s poljoprivrednim proizvođačima – kooperantima na ugovaranju proizvodnje duhana, nabave repromaterijala za kooperante, osiguranju stručne potpore proizvođačima u procesu proizvodnje te otkupu duhana. U posljednjih nekoliko godina, zahvaljujući novom pogonu za obradu, postignuti su značajni rezultati u unapređenju izvoza i promociji Hrvatske kao značajnog proizvođača svjetski kvalitetnog duhana.

Opseg poslova:

Pružanje tehničke podrške, mehaničkih i električnih servisa unutar GLT-a (pogon obrade duhana), linija sjetve duhana i otkupnih stanica, provođenje projekata te dobavljača u implementaciji projekata sukladno zahtjevima poslovanja unutar GLT-a.

Opis poslova:

  • Efektivno upravljanje resursima i planom održavanja
  • Planiranje i upravljanje aktivnostima unutar planiranog budžeta
  • Kontrola budžeta
  • Osiguranje primjene svih standarda zaštite okoliša, zdravlja i sigurnosti između zaposlenika i vanjskih dobavljača
  • Efektivno upravljanje energentima: električna energija, plin, voda
  • Tjedno planiranje čišćenja i održavanja
  • Upravljanje otpadom
  • Remont GLT-a, linija sjetve duhana, kotlovnice, kompresorske stanice, otkupnih stanica, sudjelovanje u održavanju proizvodnih te skladišnih hala (utilities)
  • Osiguranje uvjeta potrebnih za poslovanje odjela
  • Upravljanje zaposlenicima održavanja i vanjskim izvođačima
  • Razvoj zaposlenika - prepoznavanje i razvoj talenata unutar odjela, osiguranje razvoja nasljednika

Uvjeti:

  • VŠS/VSS tehničkog smjera
  • Znanje engleskog jezika u govoru i pismu (B2 minimalno)
  • Znanje rada na računalu: Microsoft Office, SAP, AutoCAD
  • Poželjno poznavanje rada sa PLC industrijskom opremom
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Želja za stjecanjem znanja i učenjem novih vještina

Prednosti:

  • Prijašnje iskustvu u sličnim poslovima
  • Sklonost timskom radu
  • Razvijene komunikacijske vještine
  • Sposobnost samostalnog rješavanja problema
  • Temeljitost, pedantnost i samostalnost u radu

Zaposlenje na određeno vrijeme s mogućnošću na neodređeno vrijeme.

Molimo Vas da svoju prijavu pošaljete putem linka za prijavu najkasnije do 10.07.2020.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.