Pošalji prijatelju

Referent u odjelu koordinacije trgovina (m/ž)

Jablanovec, Zaprešić

Rok prijave:

  • KiK Textilien & Non-Food d.o.o.
  • Adresa: Zaprešićka 2, Jablanovec, 10 290 Zaprešić
  • Web: http://www.kik.hr

KIK - je diljem Europe vodeći u prodaji na području tekstila i Non-Food artikala. Poslujemo u dvanaest europskih zemalja sa preko 3.880 trgovina.

Opis posla

Za naš središnji ured u Hrvatskoj tražimo:

Referenta u odjelu koordinacije trgovina (m/ž).

Vaše zadaće:
Pouzdana potpora našem odjelu prodaje te administrativni i ostali organizacijski poslovi unutar središnjeg ureda. Stalna komunikacija s trgovinama, pri čemu ste odgovorni za pravovremeno proslijeđivanje i pouzdano rješavanje njihovih upita.

Mjesto rada: Jablanovec, Zaprešić (Westgate Shopping City).

Uvjeti

- minimalno SSS
- izvrsno poznavanje njemačkog i hrvatskog jezika u govoru i pismu
- izvrsno poznavanje rada na računalu (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
- odlične organizacijske sposobnosti i izražena komunikativnost
- visoki stupanj odgovornosti, orijentiranost ostvarenju ciljeva
- samostalnost, dinamičnost

Zainteresirani ste?
Očekujemo Vašu prijavu sa životopisom i zamolbom, u kojoj Vas molimo da navedete najraniji mogući početak radnog odnosa, te isto dostavite putem linka za prijavu.

Dokumentaciju pošaljite do zaključno 06.07.2020. godine

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Njemački (izvrsno), Hrvatski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- uvođenje u posao i školovanje
- rad u malom timu i međunarodnom okružju
- aktivni i raznoliki radni zadaci

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.