Pošalji prijatelju

Zamjenik voditelja skladišta (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Obiteljska tvrtka Bačelić d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu uspješno posluje od 1992. Trenutno imamo tri prodajna centra u Aveniji Većeslava Holjevca 54, Ulici grada Vukovara 271 te smo otvorili novi, najveći prodajni centar na Jankomiru. Pridruži se našem uspješnom timu!

Opis posla

- organizacija skladišne službe u postojećim i novim prodajnim jedinicama s voditeljem skladišta
- praćenje rada i kontrola osoblja koje radi u skladištu
- zaprimanje i kontrola robe, te izdavanje robe sa skladišta na temelju pravovaljane dokumentacije
- praćenje stanja zaliha na skladištu
- organizacija i sudjelovanje u izvanrednim i redovnim inventurama
- ostali zadaci koji odgovaraju prirodi posla

Uvjeti

- potrebno je iskustvo i znanje u području graditeljstva i/ili zaštite na radu
- prednost imaju kandidati s položenim tečajem osposobljavanja za rukovatelja viličarom

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- rad u uspješnoj tvrtki
- svakodnevne edukacije
- dodatna usavršavanja
- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.