Pošalji prijatelju

Izolater (m/ž)

Split i okolica

Rok prijave:

DRACO je vodeća firma na tržištu hidroizolacija u Hrvatskoj!

Brojimo 23 uspješne godine poslovanja postavljajući standarde za moderne hidroizolacijske sustave. Kontinuirano investiramo u razvoj zaposlenika i nove tehnologije. Posebnu pažnju pridajemo kvaliteti naših proizvoda i brizi za okoliš. Našim partnerima nastojimo pružiti izvanserijsku uslugu s krajnjim ciljem - napraviti u zadanom roku - kvalitetno - da traje!

Zašto je dobro raditi za DRACO?

Zato što znamo osigurati kvalitetne uvjete rada i nagraditi dobre radnike!

Zbog intenzivnog razvoja poslovanja imamo potrebu za novim radnicima na poziciji:

MJESTO RADA: Split i okolica

OPIS POSLA:

  • Izvođenje specijaliziranih građevinskih radova - hidroizolacije objekata

ODGOVORNOST:

  • Za kvalitetu izvedenih radova
  • Za vlastiti rad
  • Za održavanje alata i ostale imovine firme

NUDIMO:

  • Iznadprosječnu plaću
  • Rad u stabilnoj i uspješnoj firmi
  • Normalne uvjete rada

OD VAS OČEKUJEMO:

  • SSS (građevinske struke)
  • Iskustvo rada na gradilištu, prednost iskustvo u radu na specijaliziranim građevinskim poslovima kao npr. hidroizolacije, industrijski podovi, sanacije, restauracije, postavljanje keramike
  • Brzina, vještina u radu s rukama
  • Spremnost na timsku suradnju
  • Odgovornost, savjesnost, pouzdanost
  • Vozačka dozvola B kategorije

Želiš napraviti pozitivnu promjenu i raditi u vodećoj firmi na tržištu!? Pošalji nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.