Pošalji prijatelju

Direktor financijskog i računovodstvenog sektora (m/ž)

Šibenik

Rok prijave:

Solaris d.d. vodeća je hotelska grupacija u Hrvatskoj koja upravlja hotelima kategorije 4 i 5 zvjezdica. Prepoznatljivost i uspješnost Solaris d.d. rezultat su višegodišnje usmjerenosti turizmu visoke kvalitete, truda, rada i zalaganja svih djelatnika Društva a sve u cilju zadovoljstva naših gostiju.

Zbog rasta poslovanja i jačanja našeg tima zapošljavamo:

Opis posla:

  • upravljanje financijskim i računovodstvenim poslovima tvrtke
  • izrada svih financijskih izvještaja propisanih zakonskom regulativom
  • izrada konsolidiranih i korporativnih izvještaja
  • aktivno praćenje i provođenje propisa iz područja financija, računovodstva i poreza
  • aktivna suradnja sa financijskim institucijama i poslovi financijske operative
  • koordinacija aktivnosti računovodstvenog odjela sa ostalim odjelima
  • izrada i financijsko praćenje Poslovnog plana društva
  • izrada ekonomske opravdanosti investicija i praćenje poslovnih planova investicija

Uvjeti:

  • obrazovanje s područja računovodstva ili financija (VSS)
  • najmanje 5 godina iskustva na rukovodećim pozicijama na sličnim poslovima
  • izvrsno znanje računovodstvenog poslovanja, zakonskih propisa i porezne regulative
  • odlično razvijene analitičke vještine i spremnost na kontinuirano profesionalno usavršavanje
  • razvijene organizacijske vještine, odgovornost, sistematičnost i sklonost timskom radu
  • visoka razina informatičke pismenosti
  • napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu je prednost

Nudimo:

  • stimulativna primanja
  • mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja na području računovodstva i financija

Molimo da uz svoju Zamolbu za zaposlenje, dostavite motivacijsko pismo i životopis.
Prijave je potrebno dostaviti do 07.08.2020. godine putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 6.250,00 kuna.