Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Želite promjenu na bolje i spremni ste za nove izazove?

Prijavite se i pridružite PAN-PEK timu!

PAN-PEK d.o.o. je vodeća tvrtka u proizvodnji pekarskih i slastičarskih proizvoda.
Uz preko 50 vlastitih maloprodajnih prodavaonica dnevno opskrbljujemo i dvjestotinjak srednjih i manjih trgovačkih poduzeća, kao i sve važnije hipermarkete.

Kao dinamična tvrtka koja konstantno širi svoju maloprodajnu mrežu u potrazi smo za novim zaposlenicima kojima uz stabilno i sigurno radno mjesto nudimo:

  • redovna i sigurna primanja
  • plaćene sve dodatke za prekovremeni rad, rad noću, rad nedjeljom i praznikom
  • mogućnost dodatnog bonusa na plaću
  • plaćene troškove javnog prijevoza
  • 40 satni radni tjedan
  • rad u profesionalnom, ambicioznom timu i poticajnoj radnoj okolini
  • edukaciju i razvoj vještina

Opis posla:

  • izlaganje asortimana u vitrinama i policama
  • prodaja, pečenje i priprema proizvoda
  • ljubazno i kulturno ophođenje prema kupcima
  • održavanje čistoće trgovine i prostora ispred trgovine

Uvjeti:

  • SSS/KV trgovačkog smjera ili NKV uz višegodišnje radno iskustvo
  • odgovoran pristup poslu
  • spremnost na timski rad

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 07.08.2020.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.