Pošalji prijatelju

Zamjenik voditelja distribucije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Želite promjenu na bolje i spremni ste za nove izazove?

Prijavite se i pridružite PAN-PEK timu!

PAN-PEK d.o.o. je vodeća tvrtka u proizvodnji pekarskih i slastičarskih proizvoda.
Uz preko 50 vlastitih maloprodajnih prodavaonica dnevno opskrbljujemo i dvjestotinjak srednjih i manjih trgovačkih poduzeća, kao i sve važnije hipermarkete.

Kao dinamična tvrtka koja konstantno širi svoju maloprodajnu mrežu u potrazi smo za novim zaposlenicima kojima uz stabilno i sigurno radno mjesto nudimo:

  • redovna i sigurna primanja
  • plaćene sve dodatke za prekovremeni rad, rad noću, rad nedjeljom i praznikom
  • plaćene troškove javnog prijevoza
  • 40 satni radni tjedan
  • rad u profesionalnom, ambicioznom timu i poticajnoj radnoj okolini
  • edukaciju i razvoj vještina

Opis posla:

  • planiranje i nadzor svih procesa vezanih za isporuku robe kupcima
  • priprema potrebnu dokumentacije za prijevoz
  • zaprima, rješava i preusmjerava sve pozive vezano za isporuku robe radi što efikasnije usluge prijevoza
  • komunicira s prodajom, službom za korisnike u slučaju kasnih isporuka, posebnih zahtjeva i drugih pitanja
  • surađuje izravno s voditeljem distribucije radi pojednostavnjenja i smanjenja troškova postupka isporuke

Uvjeti:

  • 3-5 godina iskustva rada u distribuciji robe
  • analitička sposobnost, pažnja prema detaljima i snažna računalna sposobnost
  • dobre komunikacijske vještine na hrvatskom i na engleskom jeziku su prednost
  • iskustvo rada u prehrambenoj industriji je prednost
  • spremnost na timski rad
  • spremnost na pretežno noćni rad

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 07.08.2020.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.