Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Elevofortis d.o.o.
  • Adresa: Vlaška 60, 10000 Zagreb

Opis posla

Za naš caffe bar u centru grada tražimo nove članove tima na poziciji:

Konobar (m/ž) - 3 radnika.

Opis posla:
- adekvatno zaprimanje narudžbi,
- priprema toplih i hladnih napitaka
- posluživanje gostiju sukladno propisanim pravilima i standardima
- izdavanje računa i naplata pića sukladno zakonskim i internim propisima
- komunikacija i ljubaznost prema gostima
- dobro poznavanje artikala u ponudi
- timski rad
- održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme, tijekom i nakon radnih procesa
- poštivanje svih zdravstvenih i higijenskih propisa
- izvršavanje drugih radnih zadataka po nalogu

Uvjeti

- završena srednja škola
- iskustvo 6. mj
- odgovornost prema poslu
- poznavanje rada sa fiskalnim programima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Internet

Što nudimo

- rad u ugodnoj atmosferi i odličnom timu
- okruženje koje poštuje najviše standarde ugostiteljstva
- smjenski rad
- slobodan dan, redovita plaća, godišnji odmor
- rad kod urednog i stabilnog poslodavca

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Honorarno, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.