Pošalji prijatelju

Brand Manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Studenac d.o.o.
  • Adresa: Matije Gupca 120, 34551 Lipik

Studenac je zajedno s Radenskom postao jedan od najvećih proizvođača mineralne vode u jadranskoj regiji, Radenska Adriatic. Glavni proizvodi su svjetski poznata mineralna voda Lipički Studenac i Radenska Classic u premium kategoriji, koje podupire raznovrstan portfelj voda i bezalkoholnih napitaka, poput Nare, Inke i Pepsija.

Zbog širenja poslovanja, Studenac d.o.o. u radni odnos prima:

- Zagreb (1 osoba)

Opis posla:

  • Upravljanje, planiranje, organiziranje, koordiniranje i kontrola poslovanja dodijeljenog branda
  • Izgradnja dugoročne strategije brandova i njihova pozicioniranja na tržištu
  • Priprema i provedba marketinških kampanja
  • Planiranje godišnjeg proračuna u svom području rada i upravljanje s njim
  • Medijsko planiranje (definiranje i primjena)
  • Analiza i ocjenjivanje provedenih medijskih kampanji / projekata
  • Obavljanje drugih analiza tržišta / trenutnih ili potencijalnih kupaca i izvješćivanje
  • Suradnja u procesu obnove i razvoja proizvoda
  • Izrada korporativnog identiteta brandova i proizvoda
  • Upravljanje sponzorskim projekatima
  • Podrška prodaji i prodajnim aktivnostima (relevantne informacije, rezultati provedenih analiza, promotivni materijali i sl.)
  • Generiranje ideja za nove potencijalne proizvode tvrtke

Područje rada:

  • Marketing

Mjesto rada:

  • Zagreb

Od Vas očekujemo:

  • Otvorenu i kreativnu osobu sa sposobnošću analitičkog razmišljanja te organizacijskih sposobnosti
  • Komunikatinost i proaktivnost
  • Samostalnost u radu
  • Sposobnost samostalnog komuniciranja s poslovnim partnerima na engleskom jeziku
  • Spremnost na fleksibilno radno vrijeme

Uvjeti za prijavu:

  • VSS – ekonomija ili komunikologija
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 3 godine
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Napredna razina znanja engleskog jezika
  • Dobra osposobljenost za rad u informatičkim alatima

Nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme
  • Razvoj stručnih kompetencija
  • Razmjena znanja i iskustava u internacionalnom okruženju

Prijave s vašim kontaktima (tel. brojem, elektroničkom adresom) i opisom dosadašnjih iskustva primamo do 04.08.2020. godine putem linka za prijavu.

Imajte na umu da ćemo kontaktirati samo one kandidate koji su ušli u uži izbor. Sve prijave ćemo razmotriti u skladu s odredbama o povjerljivosti i zaštiti osobnih podataka.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.