Pošalji prijatelju

Referent za zaprimanje robe (m/ž)

Pula, Rijeka

Rok prijave:

Tražite novi izazov? Prilika za uspjeh!

Harvey Norman jedno je od najvećih i najbrže rastućih trgovačkih poduzeća današnjice.

Naša poslovna filozofija temelji se na:

  • uspješnoj radnoj okolini koju stvaraju ljudi svojim znanjem, iskustvima, pozitivnim razmišljanjem

Nudimo Vam priliku za rad u ugodnoj radnoj okolini i uspješnom okruženju. Tražimo odgovorne, motivirane, kompetentne, ambiciozne ljude za radno mjesto:

Opis posla:

  • provjera svih dokumenata vezanih za nabavu robe
  • evidentiranje robe u sustav
  • priprema prateće dokumentacije za robu koja je poslana na servis
  • priprema oznaka za robu
  • Izrada zapisnika o svim isporukama
  • arhiviranje dokumentacije u skladištu
  • obavještavanje kupaca o naručenoj robi
  • osigurati robu, materijal, opremu i sredstva za rad od otuđenja i oštećenja
  • obavljanje drugih poslova i zadataka prema uputama nadređenih

Očekivanja od kandidata:

  • minimalno srednja stručna sprema
  • poželjno poznavanje engleskog jezika
  • poželjno 2 godine radnog iskustva u istim ili sličnim poslovima
  • potrebno poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • samostalnost, predanost i motiviranost za rad
  • dobre komunikacijske vještine
  • timski rad
  • preciznost, točnost i poštivanje postavljenih rokova
  • odgovorno postupanje sa povjerljivim podacima
  • odgovorno rješavanje postavljenih zadataka

Nudimo Vam:

  • rad u dinamičnom, profesionalnom i uređenom radnom okruženju sa mogućnostima osobnog i poslovnog razvoja
  • početno mentorstvo
  • puno radno vrijeme
  • plaćeni troškovi prijevoza

Ukoliko ste zainteresirani i ispunjavate zahtjeve radnog mjesta, motivirani ste za posao i volite rad s ljudima, molimo Vas da se prijavite do 05.08.2020.

Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka u svrhe provođenja selekcijskog postupka. Poziv u selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima za koje ocijenimo da odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.