Pošalji prijatelju

Očitač brojila električne energije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ARMUS d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Adresa: SAMOBORSKA CESTA 255, 10090 ZAGREB

www.armus-zg.hr

Opis posla

Poslovi očitanja brojila električne energije kategorije kućanstvo i poduzetništvo na distribucijskim područjima Elektre Zagreb:
- poželjna osnovna informatička znanja radi rukovanja uređajem (terminalom) u koji se upisuju stanja brojila
- poželjno iskustvo na sličnim poslovima (podjela letaka, poštanske usluge itd.), ali nije presudno

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 1 343 8016

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.