Pošalji prijatelju

Građevinski inženjer (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

  • IND - EKO industrijska ekologija i zaštita okoliša, d. o. o.
  • Adresa: Korzo 40, 51000 Rijeka

Opis radnog mjesta:
  • Samostalno vođenje gradilišta niskogradnje i no-dig tehnologija
  • Izvođenje i dokumentiranje građenja po ugovoru - izrada, realizacija i praćenje organizacijskih, terminskih i financijskih planova gradilišta,
  • Izvođenje radova sa vlastitim resursima i sa podizvođačima
  • Organizacija i kontrola izvedbe radova u pogledu rokova, kvalitete i troškova
  • Vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige
  • Obračun i kontrola obračuna podizvođača
Koga tražimo i što očekujemo?
  • VŠS/VSS građevinskog usmjerenja
  • Položen stručni ispit (nije diskvalificirajući uvjet)
  • Organizacijske sposobnosti i sposobnost samostalnog odlučivanja
  • Samostalnost u radu, ustrajnost i predanost ostvarenju zadanih ciljeva
  • Sposobnost vođenja svih faza izvedbe radova
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, AutoCAD, MS Project)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost za rad na terenu
Nudimo vam
  • Poticajna primanja koja odgovaraju značaju radnog mjesta
  • Kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Iskustvo rada u renomiranoj kompaniji

Pismene zamolbe i životopise poslati isključivo putem LINKA ZA PRIJAVU.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.