Pošalji prijatelju

Građevinski tehničar (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

  • IND - EKO industrijska ekologija i zaštita okoliša, d. o. o.
  • Adresa: Korzo 40, 51000 Rijeka

Opis posla:
  • sudjelovanje u planiranju, organizaciji i izvođenju gradnje na poslovima niskogradnje i no-dig sanacije,
  • izrada i dostava zahtjevnica za resursima (ljudstvo, mehanizacija, sredstva rada, materijal),
  • sudjelovanje u koordinaciji aktivnosti podizvođača i kontroli kvalitete izvedenih radova,
  • izmjera stvarno izvedenih radova i kontrola obračuna, vođenje građevinskog dnevnika i izrada obračuna izvedenih radova,
  • upravljanje nacrtima,
  • dokumentiranje svih procesa i pohranjivanje dokumentacije gradilišta,
  • arhiviranje dokumentacije gradilišta
Koga tražimo i što očekujemo?
  • Završena srednja škola – smjer građevinski tehničar,
  • Dobre komunikacijske vještine i usmjerenost timskom radu,
  • Preciznost, sistematičnost, organiziranost, samostalnost u radu,
  • Aktivno znanje engleskog jezika,
  • Aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, Auto CAD),
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Spremnost za rad na terenu.
Nudimo vam
  • Poticajna primanja koja odgovaraju značaju radnog mjesta
  • Kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Iskustvo rada u renomiranoj kompaniji

Pismene zamolbe i životopise poslati isključivo putem LINKA ZA PRIJAVU.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.