Pošalji prijatelju

Senior accountant DACH (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • POLLEO ADRIA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
  • Adresa: Samoborska cesta 134, 10000 Zagreb

Radno mjesto

Postani dio Polleo Sport tima pobjednika

Nudimo:

  • Sigurna i stimulativna primanja
  • Ugodna radna atmosfera
  • Poticajno radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Tko smo mi?

Polleo Sport je brzorastući i najveći specijalizirani lanac trgovina sportske i zdrave prehrane za sportaše, rekreativce te ljude koji brinu o vlastitom zdravlju.
Polleo Sport je najveća kompanija za prodaju i distribuciju dodataka prehrani i fitness opreme u regiji, a cilj nam je da naši proizvodi budu dostupniji većem broju korisnika i zato širimo svoje poslovanje i tim.

Ukoliko si ambiciozan, marljiv, imaš „žicu“ za rad s ljudima, želiš biti dio uspješnog tima, znaš da u sebi kriješ energiju za izvan serijske rezultate, pridruži nam se!

Opis posla:

  • Samostalno obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova
  • Vođenje salda-konti kupaca i dobavljača (vođenje knjiga URA i IRA)
  • Obračun plaća
  • Vođenje materijalnog računovodstva te usklada sa financijskim knjigovodstvom
  • Obračun PDV-a
  • Knjiženja glavne knjige i usklada sa analitičkim evidencijama
  • Praćenje zakona i propisa iz područja računovodstva i financija
  • Vođenje blagajničkog knjigovodstva
  • Odgovoran za provođenje računovodstvenih politika
  • Izrada izvještaja prema potrebama uprave društva
  • Priprema za reviziju i suradnja sa istima
  • Drugo po nalogu voditelja

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima prijavite se.

Uvjeti:

  • Stručna sprema: SSS/VSS/VŠS ekonomskog usmjerenja
  • Dobro poznavanje zakona iz područja računovodstva, poreza i financija
  • Dobro poznavanje MSFI-a, MRS-eva
  • Visoku razinu profesionalnosti, odanost i privrženost timskom radu, te lojalnost prema poslodavcu
  • Odgovornost,organiziranost, praktičnost, preciznost i usmjerenost na detalje, te pridržavanje vremenskih rokova, emocionalnu stabilnost, odlučnost, komunikativnost
  • Točnost, pedantnost te dosljednost u poslovima.
  • Smisao za koordinaciju, samoinicijativu i organizaciju
  • Odlično znanje rada na računalu (MS Office paket, Internet poslovanje)
  • Znanje engleskog jezika
  • Obavezno izvrsno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.