Pošalji prijatelju

Automehaničar (m/ž)

Cork, Dublin, Irska

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, jedna od vodećih auto kuća na području Irske, tražimo više automehaničara (m/ž) za rad u radioni.

Ključni zadaci:
- dijagnosticiranje kvarova, popravci i servis motornih vozila (BMW, Nissan, Hyundai, Renault, MINI, Motorrad, Dacia)
- pridržavanje sigurnog načina rada
- održavanju kvalitete pružanja usluga
- komunikacija s prijemnim i nadzornim odjelom u radionici
- pružanje informacija te stručnog mišljenja klijentima po potrebi
- rad na stjecanju novih znanja i vještina u skladu s razvojem industrije
- pružanje visokokvalitetnih usluga u cilju stjecanja zadovoljnih i stalnih klijenata

Uvjeti

- SSS automehaničar
- obavezno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- vozačka dozvola B kategorije
- dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poslodavac može ponuditi zaposlenje samo kandidatima s hrvatskim ili nekim drugim EU državljanstvom

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti slanjem životopisa na engleskom jeziku putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- zapošljavanje direktno kod irskog poslodavca/irska prijava
- ugovor na neodređeno uz probni rok
- osnovna plaća 32,000 € - 40,000 € bruto godišnje ovisno o radnom iskustvu (500 € - 600 € neto tjedna isplata za redovno radno vrijeme 39 h)
- plaćeni prekovremeni
- godišnji bonus
- relokacijski paket
- pomoć pri pronalasku smještaja i organizaciji prijevoza do posla
- dodatna usavršavanja/trening

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.